wstęp
więcej

"Suche Stawy" - hutniczy biuletyn meczowy

 
Pełnokolorowy program meczowy wydawany przy okazji spotkań Hutnika rozgrywanych w Nowej Hucie. Zapowiedzią pisma był program wydany przy okazji meczu Hutnik-Sheffield FC rozegranego z okazji 60-lecia Nowej Huty. Natomiast pierwszy, oficjalny numer "Suchych Stawów" ukazał się w sierpniu 2009 roku. Wydano jak do tej pory 47 numerów.

Zwyczajowo program składa się z 8 stron. Zamieszczone są w nim relacje z meczy Hutnika, wywiady z trenerami oraz zawodnikami, tabele oraz statystyki. Nie brakuje informacji na temat nowych sponsorów Hutnika, sytuacji organizacyjnej klubu oraz innych faktów i wydarzeń istotnych dla sympatyków nowohuckiego klubu.

Poza wydaniami regularnymi, z okazji meczy ligowych od czasu do czasu są też wydania specjalne, związane z nietypowymi imprezami organizowanymi przez Nowy Hutnik 2010. Pojawiają się także biuletyny w formie podsumowania poszczególnych rund. Specjalne, dwujęzyczne wydanie pisma pojawiło się przy okazji meczu Hutnika z Magdeburgiem. Swój program miał także pojedynek Hutników z CD Universidad de Navarra. Ciekawostką jest wydanie biuletynu z okazji konferencji "Fans take the football higher".

Po reaktywacji sekcji siatkówki program wydawany był także w wersji siatkarskiej. Pierwszy numer opisujący dokonania Hutnika w tej dyscyplinie sporu ukazał się 15 października 2011 roku.

Nakład pisma to min. 500 sztuk. Redaktorem naczelnym jest Adam Gliksman.

 
 
AA
 
 
Kontakt