wstęp
więcej

HTV - oficjalna telewizja Hutnika Nowa Huta

 
Relacje, wywiady, zapowiedzi - to wszystko mogą znaleźć na kanale HutnikTV na portalu YouTube osoby zainteresowane informacjami z Hutnika Nowa Huta.

Kanał powstał w październiku 2011 roku. W internecie po meczach Hutnika regularnie pojawiały się relacje z meczy, wywiady z trenerami i zawodnikami oraz fragmenty nagrań rejestrujących doping kibiców Hutnika zarówno na Suchych Stawach jak i na wyjazdach . Podobne relacje w HTV zamieszczane były z meczy siatkarzy nowohuckiego klubu.

W trakcie przerwy zimowej HTV na bierząco relacjonowała przygotowania Hutnika do rundy. Zamieszczane były relacje ze sparingów oraz wywiady z nowymi piłkarzami, pozyskanymi w zimie. Na bierząco relację z okresu przygotowawczego zdawał trener Hutnika - Andrzej Paszkiewicz. O sytuacji w klubie informowali członkowie zarządu - Paweł Derlatka, Adam Gliksman oraz Daniel Urbaniec.

Od niedawna w HTV zagościł nowy cykl opisujący sponsorów nowohuckiego klubu. Właściciele firm wspierających Hutnika przedstawiają swoją działalność oraz pobudki, jakimi kierowali się wspierając działalność klubu.

Telewizja cały czas się rozwija, zapewne już niebawem na kanale HutnikTV widzowie będą mieli możliwość oglądania nowych działów i cykli.

 
 
AA
 
 
Kontakt